درباره ما

بازرگانی کوه‌بُر

بازرگانی کوه‌بُر در سال ۱۳۱۵ کار خود را در زمینه ریخته‌گری و نورد برنج آغاز کرد و از سال ۱۳۵٠ با ورود نسل جدید، مبادرت به واردات کالا از کشورهای مختلف به بازارهای ایران جهت گسترش فعالیت خود نموده است.

در سال ۱۳۸٠ با فعالیت بیشتر این مجموعه در صنعت تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و همچنین صنعت ساختمان، حجم قابل توجهی از مواد اولیه را از کشورهای شرق آسیا (چین، کره، تایوان، تایلند و …) تأمین کرده و با ایجاد برند خود همواره در ورود کالاهای با کیفیت به این مرز و بوم، کوشش نموده است.
این مجموعه با تأسیس گروه تولیدی بازرگانی ایده‌آل کوه‌بُر و ایجاد شعب مختلف در سطح شهر تهران و همچنین ساخت انبار و یک کارگاه تبدیل و کشش در سال ۱۳۸۵، رشد پایدار و توسعه روزافزون و بالا بردن سهم ارائه خدمات خود را در عرصه صنعت تأسیسات و سیستم‌های حرارتی و برودتی کشور نشان داده است.

در سال ۱۳۸۸ با توجه به رشد روزافـزون اقتصادی کشور چـین در بازارهای بین المللی، مـبـادرت به تأسـیـس شـرکـت در شانگهای، مرکز اقتصادی نموده است، که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی ایران، مبادلات تجاری خود را با دیگر کشورها نیز توسعه داده است.

بخش بازرگانی این مجموعه قادر به تأمین مواد مصرفی تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات سیستم‌های حرارتی و برودتی به شرح ذیل می‌باشد:
۱. انواع لوله، ورق، باسبار، میلگرد، اتصالات مسی و آلیاژهای آن
۲.انواع لوله، ورق، باسبار، میلگرد و اتصالات استیل
۳.انواع لوله، ورق، باسبار، میلگرد و اتصالات آلومینیوم
۴.انواع کابل‌های مسی
۵.کلیه ملزومات سردخانه‌ها از قبیل انواع گازها، عایق‌های حرارتی و لوازم نصب و راه‌اندازی

همچنین با توجه به این که این بازرگانی با بیش از ۱٠٠ شرکت تولیدی معتبر داخلی همکاری نزدیکی دارد، لذا توان تهیه بیش از ۵٠ درصد مواد اولیه آنها و تأمین کالاهای نیمه آماده و آماده‌ی ساختمانی و صنعتی (شامل شیرهای ساختمانی، صنعتی و غیره ) را نیز دارا می‌باشد.

لازم به ذکر است که این شرکت قابلیت هرگونه مشاوره و همکاری در زمینه واردات و خدمات علی‌الخصوص از کشور چین را نیز دارد.